Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Przesyłki bezpiecznie
i na czas

Bezpiecznie dostarczyliśmy
tysiące przesyłek

Kurier dla wymagających

Cała Europa
w zasięgu ręki

Jesteśmy z Tobą
w stałym kontakcie

Przesyłki kurierskie Green Speed Express

Bezpieczeństwo i szybkość – to dewiza firmy Green Speed Express. Naszą specjalizacją są przesyłki kurierskie do Irlandii i z tego kraju. Pomagamy w organizacji przeprowadzek i transporcie towarów o wielkich gabarytach czy ciężarze na terenie całej Europy.

Kurier Polska - Irlandia

Każdy z naszych pracowników podchodzi do zleconych mu obowiązków z zaangażowaniem. Dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo przewożonych towarów. Nasi kurierzy szybko dostarczą za granicę lub do Polski towary w różnej formie i rozmiarach – paletowe, pojedyncze itp. , wykorzystując w tym celu specjalnie dostosowane środki transportu.

Paczki – szybko i bezpiecznie

Jesteśmy w stanie przetransportować dla Ciebie paczki do 30 krajów Europy. Naszym atutem jest elastyczność – nie ograniczamy się do paczek konkretnych rozmiarów czy wagi, więc możesz zorganizować przy naszej pomocy nawet całą przeprowadzkę. Dysponujemy zespołem kierowców z doświadczeniem, więc możesz mieć pewność, że towary zostaną dostarczone na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przesyłki Irlandia – Polska

Zlecając nam wykonanie przesyłki za granicę możesz mieć wgląd do tego w jakim miejscu i na jakim etapie znajduje się zamówienie. Informujemy naszych Klientów także o odbiorach towarów. Możemy podjąć się transportu nawet przedmiotów o niestandardowych kształtach czy rozmiarach – jesteśmy zespołem, który nie boi się wyzwań.
Kraj nadania
Kraj dostawy
Szerokość (cm)
Długość (cm)
Wysokość (cm)
Waga (kg)


Ostatnie wyjazdy do Polski

07.12.2018 (piątek) i 14.12.2018 (piątek)


Ostatnie wyjazdy do Irlandii
07.12.2018 (piątek) i 14.12.2018 (piątek)


Gwarancja Dostaw Wszystkich Przesyłek przed Świętami !!!

Prosimy o wcześniejsze składanie zleceń
Irlandia (353) 868 828 803     Polska (48)792 85 86 83
INFOLINIA: poniedziałek-piątek 8:00-18:00, sobota 10:00-14:00, niedziela nieczynne