Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Przesyłki bezpiecznie
i na czas

Bezpiecznie dostarczyliśmy
tysiące przesyłek

Kurier dla wymagających

Cała Europa
w zasięgu ręki

Jesteśmy z Tobą
w stałym kontakcie

Przesyłki kurierskie Green Speed Express

Bezpieczeństwo i szybkość – to dewiza firmy Green Speed Express. Naszą specjalizacją są przesyłki kurierskie do Irlandii i z tego kraju. Pomagamy w organizacji przeprowadzek i transporcie towarów o wielkich gabarytach czy ciężarze na terenie całej Europy.


Kraj nadania
Kraj dostawy
Szerokość (cm)
Długość (cm)
Wysokość (cm)
Waga (kg)
TERMINY WYJAZDÓW do Irlandi
KIERUNEK IRLANDIA
Paczki zbierane od środy do piątku.
18.01.2019
25.01.2019
01.02.2019
TERMINY WYJAZDÓW do Polski
KIERUNEK POLSKA
Paczki zbierane od poniedziałku do środy.
16.01.2019
23.01.2019
30.01.2019
Kurier Polska - Irlandia

Każdy z naszych pracowników podchodzi do zleconych mu obowiązków z zaangażowaniem. Dlatego możesz być spokojny o bezpieczeństwo przewożonych towarów. Nasi kurierzy szybko dostarczą za granicę lub do Polski towary w różnej formie i rozmiarach – paletowe, pojedyncze itp. , wykorzystując w tym celu specjalnie dostosowane środki transportu.

Paczki – szybko i bezpiecznie

Jesteśmy w stanie przetransportować dla Ciebie paczki do 30 krajów Europy. Naszym atutem jest elastyczność – nie ograniczamy się do paczek konkretnych rozmiarów czy wagi, więc możesz zorganizować przy naszej pomocy nawet całą przeprowadzkę. Dysponujemy zespołem kierowców z doświadczeniem, więc możesz mieć pewność, że towary zostaną dostarczone na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przesyłki Irlandia – Polska

Zlecając nam wykonanie przesyłki za granicę możesz mieć wgląd do tego w jakim miejscu i na jakim etapie znajduje się zamówienie. Informujemy naszych Klientów także o odbiorach towarów. Możemy podjąć się transportu nawet przedmiotów o niestandardowych kształtach czy rozmiarach – jesteśmy zespołem, który nie boi się wyzwań.
Irlandia (353) 868 828 803     Polska (48)792 85 86 83
INFOLINIA: poniedziałek-piątek 8:00-18:00, sobota 10:00-14:00, niedziela nieczynne